O nás

Pomáháme neziskovým organizacím srozumitelně odkomunikovat jejich činnost směrem k veřejnosti a dárcům. Pomocí kvalitní sebeprezentace pak snadněji získávají finanční prostředky a podporu.

Náš cíl je pomoci neziskovým organizacím v sebeprezentaci.

Zajistit podmínky pro úspěšný fundraising.

Naučit je rychle, stručně a jasně vyjádřit, co potřebují, jaký je jejich cíl a jaká je jejich vize.

Naším cílem je také komunikovat palčivá témata neziskových organizací napříč společností.

Kdo jsme

Lucie Budinová

Vzděláním diplomatka, která ovládá svět komunikace. Správná dikce, rétorika, vhodná slova a empatie. Přesvědčí vás, že každý příběh má smysl.

lucie@​lide-​lidem.​com

Eva Kubej

Audiovizuální tvorba, fotografie a produkce, to je Evin život. Když se nevěnuje natáčení videí, řeší koncerty a režíruje živé show.

eva@​lide-​lidem.​com

Katka Eichlerová

Katka má hlavu plnou kreativních nápadů, kterou využívá při tvoření eventů a uměleckých show. Součástí jejího života je systematičnost a nadšení pro čísla.

katka@​lide-​lidem.​com

Michal Pohludka

Úspěšný vizionář. Orientuje se ve světě byznysu, korporací a marketingu. Jeho zapojení nám poskytuje náskok před ostatními.

Jsme profesionálové v PR, komunikaci a fundraisingu.
Díky darům našich podporovatelů dokážeme ostatním neziskovým organizacím zajistit podporu v oblasti sebeprezentace zcela zdarma a pomoci jim tak snadněji získávat finanční prostředky pro jejich vlastní práci.

Jak pomáháme

Jak pomáháme

Školení

Školení o fundraisingu — za kým jít, jak si říct o podporu Vaší instituce. Osobní konzultace s odborníky.

Jak správně prodat Vaši činnost, abyste byli úspěšní v získávání potřebných finančních prostředků.

Jak se správně prezentovat. Výroba atraktivní prezentace.

Školení o sociálních sítích a jejich správném použití, osobní konzultace s odborníky.

Online aktivity

Webová optimalizace. Analýza webové návštěvnosti, dosahu stránek, analýza obsahu.

Pomoc s re-​designem webových stránek.
Pomoc s online webovými systémy.

Správné nastavení SEO, klíčových slov, názvů a meta názvů.

Nastavení online reklam.

Podpora sociálních sítí — správně nastavení reklam, hashtagů, správné použití a zacílení příspěvků.

Propagace

Vytvoření profesionálního prezentačního videa. Nafocení prezentačních fotografií.

Vytvoření propagačních materiálů, merch a dalších věcí potřebných v sebeprezentaci. Pomoc s marketingem.

Rebranding a následná implementace, grafické služby.

Poskytnutí platformy Lidé lidem k prezentaci instituce, natáčení podcastů.

Náš příběh

Každý z nás píše svůj příběh a každý příběh má svůj smysl. My dnes víme, že vize nemá termín, ale stojí za to si ke svému snu postupně vyšlapávat cestu. A my jsme tady proto, abychom Vás na té cestě chytili za ruku, podpořili a abychom i výmoly po cestě vyšlapali společně. A aby pak cesta i bez nás již byla přímá a bez zbytečných překážek.

JAK TO VŠECHNO ZAČALO

Psal se začátek pandemie Covid-​19. Panika, nestabilita, nejistota, mnoho profesí se z minuty na minutu zastavilo, mnoho lidí přišlo o práci a záchranné složky měly plné ruce nesmírně zodpovědné práce.

A JAK TO BYLO DÁL

Byly jsme jedny z těch, které na chvíli přišly o zdroj obživy, stejně jako celá česká umělecká scéna. Solidarita českého národa je ale neuvěřitelná. Ti, kteří to uměli, šili roušky a my jsme se pustily do uměleckého projektu. Oslovily jsme českou uměleckou scénu a všichni společně jsme natočili děkovné video všem záchranným složkám.

PODPORA NÁRODA

Nikdo z nás nečekal takový úspěch. Jen za prvních pár dní mělo video přes 300 tis. shlédnutí. Poděkování rezonovalo napříč institucemi. Byl to velký dík pro nás všechny.

NEJSME SLEPÍ VŮČI POMOCI

Pomoc, ať už je jakákoliv, má vždy smysl. Česká univerzitní společnost GeneSpector s.r.o. na konci roku 2021 rozdala 7 mil. Kč napříč českými nadacemi. Byli jsme u toho. Vyslechli jsme si příběhy, vyslechli jsme potřeby.

NOVÝ SMĚR

Na vlastní kůži jsme zažili bezmoc, které neziskové organizace čelí při získávání tolik potřebných prostředků. To nás vedlo k zamyšlení, co umíme a jak můžeme dlouhodobě pomáhat. A vznikla vize, která se začíná naplňovat. My jsme ti, kteří se živí komunikací. A jestli je to něco, co pomůže jiným, tak PROČ NE!

NOVÉ PROJEKTY

Vybrali jsme si 4 projekty pro rok 2022. Mobilní hospicové péče pro děti i dospělé, téma rakoviny či Alzheimerova nemoc. Jen to jen střípek toho, s čím lidé bojují. Ale někde začít musíme.

VIZE

Vize nemá termín, ale když uděláte první krok, jste zase o kousek blíž. Každý rok přijmeme nové projekty, kterým pomůžeme v sebeprezentaci. A budeme rádi, když půjdete s námi.

Řekli o nás

Takhle nás vidí organizace s kterými jsme v minulých letech spolupracovali.