S_​LIDMI O LIDECH_

Pro neziskové organizace, které v daném roce nemůžeme plně podpořit, jsme připravili možnost využít našich školení. Školení jsou pečlivě vybraná tak, aby zajistila kontinuitu celé komunikace a smysluplně posloužila Vaší organizaci. Lektoři jsou našimi dlouholetými spolupracovníky a ověřenými značkami na trhu. Celý program je funkčně nastaven a prověřen na předchozích neziskových organizacích tak, aby co nejefektivněji pomáhal s propagačními a fundraisingovými aktivitami.
Je pro nás důležité, aby naše školení nebyla jen jednodenní záležitostí, ale aby Vaše organizace dostala základ, na kterém může dlouhodobě stavět. Aby se výsledky školení projevily v chodu organizace, zkrátka, abychom Vám nedali pouze rybu, kterou hned sníte, ale abychom Vás naučili dobře rybařit a Vy se tak naučili dobře se o sebe postarat.

ŠKOLENÍ PRO NEZISKOVÉ ORGANIZACE

FUNDRAISING

Jak je na tom Váš fundraising? Máte jej vůbec nastavený? Víte, jak a kde hledat firmy, a jak je oslovovat? Co vše by měl obsahovat Váš prvotní kontakt a proč? A jak moc víte o malodárcích? Neváhejte zavést efektivní fundrasing, který Vás naučí naši profíci.

Fundraising

SOCIÁLNÍ SÍTĚ

A jak jsou na tom Vaše sociální sítě? Víte, které sítě jsou vhodné právě pro Vaši organizaci? A víte proč? Jak často publikovat na sítích a jaká slova volit? To a mnoho dalšího se u nás dozvíte!

SOCIÁLNÍ SÍTĚ

KOMUNIKACE

Máte zájem se vzdělávat o oblasti komunikace? Víte, jak reagovat na zabijácké fráze na jednáních? Nebo jak si říci o spolupráci ve firmě tak, aby byly dveře otevřené? Tyto a mnoho dalších otázek zodpovíme společně s naším komunikačním profesionálem.

Komunikace

NAŠI ŠKOLITELÉ

PhDr. Jiří Hřebíček

PhDr. Jiří Hřebíček

PhDr. Jiří Hřebíček již řadu let vyučuje komunikaci. Komunikační dovednost je klíčovým nástrojem pro ovládnutí života. Nemůžeme nekomunikovat, bez komunikace bychom se nenajedli, nemohli pracovat ani bychom se nemohli seznámit. I na pustém ostrově budeme usilovně vyhledávat komunikaci, protože bez ní nemůžeme existovat.
Komunikační dovednost můžeme ovládnout, naučit se ji používat, a jakmile to umíme, tak ji můžeme využít ve svůj prospěch, ale taky ji můžeme zneužít jako zbraň – stejně tak jako nůž či oheň.

Marie Bednářová (Říhová)

Marie Bednářová (Říhová)

Marie 14 let pracovala pro IOM International Organization for Migration, kde koordinovala projekty Zahraniční rozvojové spolupráce v Gruzii, Arménii, Moldavsku, na Ukrajině a v Rumunsku. Dále se zabývala integrací cizinců do společnosti. V posledních letech se věnovala metodice v rámci vládního programu adaptačně integračních kurzů pro cizince. Jako školitelka se zaměřovala na interkulturní a lektorské dovednosti lektorů. Pro Magistrát hl.m.Prahy vytvářela a koordinovala webové stránky pro cizince Praha – Metropole všech a pro národnostní menšiny Praha národnostní.

OGILVY

OGILVY

Ogilvy patří k zakladatelům a ikonám reklamního odvětví. Už od svých počátků se věnujeme budování značek. Dnes lidé od značek očekávají více než kdy dřív, proto inovují a tvoří komunikaci na průsečíku oborů, aby svým klientům přinesli ta nejlepší možná řešení pro jejich růst. Ogilvy naše organizace učí jak se neztratit a hlavně uspět ve světě sociálních sítí.

a mnoho dalších…

JAK SE PŘIHLÁSIT

Jednoduše nám pošlete email na info@lide-lidem. Napište nám prosím krátce, kdo jste a kdo od Vás na školení příjde. Každá nezisková organizace má v ceně 2 lístky — to abyste měl více proškoleného personálu!

CENA

15 000 Kč za celkem 3 školení a 6 dnů výuky. Účastníci programu mají také vstup zdarma na akce s business sektorem, kde můžou navazovat nové kontakty, a zároveň získat nové dovednosti.

TERMÍNY NA ROK 2024
JIŽ BRZY VYPÍŠEME

ZAJÍMÁ VÁS VÍCE? NAPIŠTĚ NÁM!

  • nadace@​lide-​lidem.​com
  • 777 732 724