S_​LIDMI O LIDECH_

Pro neziskové organizace, které v daném roce nemůžeme plně podpořit, jsme připravili možnost využít našich školení. Školení jsou pečlivě vybraná tak, aby zajistila kontinuitu celé komunikace a smysluplně posloužila Vaší organizaci. Lektoři jsou našimi dlouholetými spolupracovníky a ověřenými značkami na trhu. Celý program je funkčně nastaven a prověřen na předchozích neziskových organizacích tak, aby co nejefektivněji pomáhal s propagačními a fundraisingovými aktivitami.
Je pro nás důležité, aby naše školení nebyla jen jednodenní záležitostí, ale aby Vaše organizace dostala základ, na kterém může dlouhodobě stavět. Aby se výsledky školení projevily v chodu organizace, zkrátka, abychom Vám nedali pouze rybu, kterou hned sníte, ale abychom Vás naučili dobře rybařit a Vy se tak naučili dobře se o sebe postarat.

ŠKOLENÍ PRO NEZISKOVÉ ORGANIZACE

FUNDRAISING

Jak je na tom Váš fundraising? Máte jej vůbec nastavený? Víte, jak a kde hledat firmy, a jak je oslovovat? Co vše by měl obsahovat Váš prvotní kontakt a proč? A jak moc víte o malodárcích? Neváhejte zavést efektivní fundrasing, který Vás naučí naši profíci.

Fundraising

SOCIÁLNÍ SÍTĚ

A jak jsou na tom Vaše sociální sítě? Víte, které sítě jsou vhodné právě pro Vaši organizaci? A víte proč? Jak často publikovat na sítích a jaká slova volit? To a mnoho dalšího se u nás dozvíte!

SOCIÁLNÍ SÍTĚ

KOMUNIKACE

Máte zájem se vzdělávat o oblasti komunikace? Víte, jak reagovat na zabijácké fráze na jednáních? Nebo jak si říci o spolupráci ve firmě tak, aby byly dveře otevřené? Tyto a mnoho dalších otázek zodpovíme společně s naším komunikačním profesionálem.

Komunikace

NAŠI ŠKOLITELÉ

PhDr. Jiří Hřebíček

PhDr. Jiří Hřebíček

PhDr. Jiří Hřebíček již řadu let vyučuje komunikaci. Komunikační dovednost je klíčovým nástrojem pro ovládnutí života. Nemůžeme nekomunikovat, bez komunikace bychom se nenajedli, nemohli pracovat ani bychom se nemohli seznámit. I na pustém ostrově budeme usilovně vyhledávat komunikaci, protože bez ní nemůžeme existovat.
Komunikační dovednost můžeme ovládnout, naučit se ji používat, a jakmile to umíme, tak ji můžeme využít ve svůj prospěch, ale taky ji můžeme zneužít jako zbraň – stejně tak jako nůž či oheň.

Jana Ledvinová

Jana Ledvinová

Jako expertka zajišťuje lektorské a poradenské služby v oblasti fundraisingu, řízení organizace, PR, sociálního podnikání a lektorských dovedností. Přes 15 let pracuje jako jako školitelka a poradkyně fundraisingu a managementu NGO v České republice, ve střední a východní Evropě a na blízkém východě. Zkušenosti s řízením NGO získala jako ředitelka občanského sdružení Tereza, které spoluzaložila a řídila přes 20 let. Management NGO studovala na Institutu politických studií v John´s Hopkins University v Baltimore, USA.

a mnoho dalších…

JAK SE PŘIHLÁSIT

Jednoduše nám pošlete email na info@lide-lidem. Napište nám prosím krátce, kdo jste a kdo od Vás na školení příjde. Každá nezisková organizace má v ceně 2 lístky — to abyste měl více proškoleného personálu!

CENA

15 000 Kč za celkem 3 školení a 6 dnů výuky. Účastníci programu mají také vstup zdarma na akce s business sektorem, kde můžou navazovat nové kontakty, a zároveň získat nové dovednosti.

TERMÍNY NA ROK 2023

Jak na úspěšnou komunikaci s Jiřím Hřebíčkem 6., 13., 20. června 2023
Základy fundraisingu 9., 16. listopadu 2023
Sociální sítě a jak na ně v nezisku TBA

Všechna školení probíhají na Praze 1 v časech vždy od 9:30 do cca 15:00.
V ceně školení je občerstvení a výukové materiály.
Termíny jednotlivých školení na sebe navazují a pro úspěšné absolvování je důležité navštívit všechny termíny.

ZAJÍMÁ VÁS VÍCE? NAPIŠTĚ NÁM!

  • nadace@​lide-​lidem.​com
  • 777 732 724