S LIDMI O LIDECH — POJĎTE SE VZDĚLÁVAT S NÁMI

03. 05. 2023

S lidmi O lidech je nový program nadačního fondu Lidé lidem, který má za cíl propojit svět nezisku a businessu. Organizujeme vzdělávací aktivity pro nadace a neziskový sektor, a zároveň zajímavé workshopy se známými lidmi, kterých se zúčastní lidé z komerční sféry. Nejde jen o společenské setkání, vždy je doprovázeno zajímavým programem, který má vzdělávací přesah. V neformálním prostředí a pod střechou Lidé lidem pak můžete potkat zajímavé kontakty, kterých není nikdy dost. Víme, že každá cílová skupina hovoří jiným jazykem a mnohdy je náročné si vzájemně porozumět. To ale neznamená, že tyto odlišné světy nemají společnou řeč, jen ji musíme umět naslouchat a začít používat.

FUNDRAISING

Jak je na tom Váš fundraising? Máte jej vůbec nastavený? Víte, jak a kde hledat firmy a jak je oslovovat? Co vše by měl obsahovat Váš prvotní kontakt a proč?
A jak moc víte o malodárcích? Neváhejte zavést efektivní fundrasing, který Vásnaučí naši profíci.

SOCIÁLNÍ SÍTĚ

A jak jsou na tom Vaše sociální sítě? Víte, které sítě jsou vhodné právě pro Vaši organizaci? A víte proč? Jak často publikovat na sítích a jaká slova volit?
To a mnoho dalšího se u nás dozvíte!

KOMUNIKACE

Máte zájem se vzdělávat o oblasti komunikace? Víte, jak reagovat na zabijácké fráze na jednáních? Nebo jak si říci o spolupráci ve firmě tak, aby byly dveře otevřené?
Tyto a mnoho dalších otázek zodpovíme společně s naším komunikačním profesionálem.

POKUD CHCETE VĚDĚT VÍCE, NAPIŠTĚ NÁM NA EMAIL INFO@​LIDE-​LIDEM.​COM NEBO KLIKNĚTE SEM