S LIDMI O LIDECH, ZAJÍMAVÁ SETKÁNÍ NAD ZAJÍMAVÝMI TÉMATY

21. 04. 2023

Připravili jsme pro vás jedinečnou událost, která vám umožní rozvíjet svůj potenciál a zásadním způsobem vylepšit prezentaci vaší společnosti uvnitř i navenek.

S Lidmi o lidech je prvním vzdělávacím projektem v ČR, který propojuje firemní a neziskový sektor a umožní získání cenného know-​how profesionálům ve firmách i jejich kolegům z nezisku.

Pojďte se s námi učit od nejlepších!

Dnešní svět je o fotografii, a proto jsme pro vás připravili unikání fotografický workshop se světoznámým fotografem Robertem Vanem. Workshop je pojatý prakticky, každý z účastníků se naučí, jak konkrétně využít fotografii ve své profesi.

Workshop je určený zejména pro zaměstnance firem, kteří se podílejí na firemní prezentaci, aktivně tvoří nebo schvalují propagační materiály, obsah webu a sociálních sítí. Manažeři marketingu, komunikace, PR, HR a
další jsou vítáni.

Workshop se koná 30. 5. 2023 od 10:00 v hotelu Augustine, Praha 1.

PR a komunikace je klíčem k úspěchu nás všech. Výtěžek z workshopu proto podpoří vzdělávání lidí z neziskových organizací, kteří by si kurzy v oblasti komunikace jinak nemohli dovolit.

Kdy? 30. 5. 2023 od 10:00 do 15:00
Kde? Augustine, a Luxury Collection Hotel, Letenská 12/​33, 118 00 Praha 1
Cena: 5 000 Kc
S sebou? Telefon s fotoaparátem
Proč? Protože povídat si o fotkách nestáčí…Udělat si vlastní je lepší zážitek!

Robert Vano

Robert Vano je Americký fotograf žijící v Praze. Patří k nejznámějším a nejoblíbenějším fotografům v České republice a na Slovensku. Věnuje se především módní fotografii. Fotografoval pro magazíny po celém světě jako například Elle, Vogue, Harpers Bazaar apod. Ve volném case se věnuje hlavně mužským aktům. Vydal 8 knih. Bylo o něm natočeno několik poradu včetně celovečerního dokumentu. Jako jeden z mála se věnuje technice — platinotypie. Je držitelem Evropské ceny Trebia za tvůrčí činnost.